Kantoorbezoek Pereira

Op donderdag 7 mei zullen wij het kantoor van Pereira in Den Haag gaan bezoeken en krijgen we een rondvaart op de Haagsche grachten!

Pereira is een belastingadviesboutique in Den Haag dat zich onderscheidt door de focus op vermogende particulieren en de dga-problematiek. Het kantoor is daarnaast gespecialiseerd in bijzondere belastingstelsels, zoals het ANBI-regime. Het kantoor profileert zich als een jonge, onafhankelijke en flexibele organisatie en richt zich op hoogwaardige, creatieve en pragmatische maatoplossingen. Ook zijn ze natuurlijk bekend van hun business course naar Lapland en hun deelname aan het TJP-programma.

Om 14.45u word je verwacht aanwezig te zijn bij Pereira (Raamweg 46, Den Haag). Daar krijgen we eerst een goede indruk van wie Pereira is, wat het kantoor doet en hoe het is om binnen een gespecialiseerde fiscale praktijk te werken. Vervolgens zal er een laagdrempelig inhoudelijk onderdeel plaatsvinden over het onderwerp ANBI, waarbij jullie worden meegenomen in de praktijk en de fiscale aandachtspunten die hierbij komen kijken. Om 16.30u vertrekken we met de tram richting het centrum van Den Haag, waar om 17.00u een ontzettend leuke afsluiting op ons wacht: een rondvaart met de Ooievaart door de Haagse grachten, natuurlijk onder het genot van een hapje en een drankje. Om 18.30u komt de rondvaart ten einde en kun je op eigen gelegenheid terugreizen richting Rotterdam.

Ben je enthousiast geworden om Pereira als onderscheidende belastingadviesboutique beter te leren kennen én tegelijkertijd te genieten van een superleuke middag in Den Haag? Schrijf je dan nu in!